Schliessen
header_Standorte

Pobočky

Jsme tu
pro Vás po
celém světě.

Těžká logistika stojí také na osobních kontaktech. Využijte naše pobočky po celém světě. Ceníme si spolehlivosti našich partnerů a osobních kontaktů na všech kontinentech. Díky tomu můžeme pružně reagovat na všechny změny. Pro bezpečnou a hladkou přepravu.

Züst & Bachmeier Project GmbH
Regional Office Malaysia
Kelana Centre Point, Unit 712, Block A
No.3 Jalan SS 7/19
47301 Petaling Jaya
Malaysia

STE Universal Transport GmbH
Hengstforde 9
DE-26607 Aurich
Phone: 0049 4947 917573-1
Fax: 0049 4947 917573-3
aurich@universal-transport.com

Universal Transport Nord GmbH
Peutestraße 50 – 52
DE-20539 Hamburg

Phone: 0049 40 25413367-0
Fax: 0049 40 25413367-29
hamburg@universal-transport.com

Universal Transport International GmbH
Ditterker Weg 11
DE-30989 Gehrden

Phone: 0049 5723 989933-0
Fax: 0049 5723 989933-9
hannover@universal-transport.com

Universal Transport Michels GmbH & Co. KG
Borchener Straße 334
DE-33106 Paderborn
Phone: 0049 5251 7102 0
Fax: 0049 5251 7102 153
paderborn@universal-transport.com

UTM Universal Transport GmbH
Zum Lonnenhohl 40
DE-44319 Dortmund

Phone: 0049 231 9256710
Fax: 0049 231 92567129
dortmund@universal-transport.com

UTM Universal Transport GmbH
Magdeburger Str. 58
DE-01067 Dresden
Phone: 0049 351 426929-10
Fax: 0049 351 426929-39
dresden@universal-transport.com

Universal Transport & Logistik GmbH
Pönitzer Weg 2
DE-04425 Taucha

Phone: 0049 34298 371-0
Fax: 0049 34298 371-22
leipzig@universal-transport.com

STE Universal Transport GmbH
Gleichenstr. 41
DE-99867 Gotha

Phone: 0049 3621 7393-0
Fax: 0049 3621 7393-18
gotha@universal-transport.com

Züst & Bachmeier Project GmbH
Aachener Straße 164
D-40223 Düsseldorf

Phone: 0049 211-2395760
Fax: 0049 211-23957610

Universal Transport Vostok GmbH
Zollstockgürtel 61
DE-50969 Köln

Phone: 0049 221 367498-0
Fax: 0049 221 367498-29
koeln@universal-transport.com

Universal Transport Schmitz GmbH & Co. KG
In der Au 12
DE-35460 Staufenberg
Phone: 0049 6406 9128-0
Fax: 0049 6406-9128-66
giessen@universal-transport.com

STE Universal Transport GmbH
Ringstr. 33
D-56626 Andernach

Phone: 0049 2632-4977720
Fax: 0049 2632-4977721
koblenz@universal-transport.com

Universal Transport Messingschlager GmbH
Mühlfeld 27
DE-96114 Hirschaid

Phone: 0049 9543-443120
Fax: 0049 9543-4431244
bamberg@universal-transport.com

Züst & Bachmeier Project GmbH
Rothenburger Straße 241
D-90439 Nürnberg

Phone: 0049 911-65580
Fax: 0049 911-655820

Universal Transport Ivanica GmbH
Am Donauhafen 4a
D-94315 Straubing
Phone: 0049 9421-532490
Fax: 0049 9421-5324929
straubing@universal-transport.com

UTP-Universal Transport Praha s.r.o.
U Mrazíren 70
CZ-25087 Mochov

Phone: 00420 272 704285
Fax: 00420 3170 71088
prag@universal-transport.com

Universal Transport Polska Sp. z o.o.
Batorowo, Stefana Batorego 101
PL-62-080 Tarnowo Podgorne
Phone: 0048 61 65258-30
Fax: 0048 61 65258-45
poznan@universal-transport.com

Universal Transport Praha s.r.o.
Stramberska 515/45
CZ-70300 Ostrava

Phone: 00420 5957 81736
Fax: 00420 5957 81752
ostrava@universal-transport.com

Universal Transport Schmitz SRL
Str. XIII nr. 106
RO-557085 Cristian

Phone: 0040 369 103-228
Fax: 0040 369 103-229
sibiu@universal-transport.com

Universal Transport Schmitz SRL
Str Calusei nr 7, cam 207 sector 2
RO-021351 Bucuresti
Phone: 0040 315 405 060
Fax: 0040 315 405 061
bukarest@universal-transport.com

Universal Transport Gürkan
Istanbul Cad. No.30 Kardem Plaza K 5
TR-41400 Gebze – Kocaeli

Phone: 0090 262 644 20 22
Fax: 0090 262 644 20 23
istanbul@universal-transport.com

Universal Transport Egypt SAE
Elamenenat Area Building No. 03, El Obour City
ET-0 Cairo

Phone: 00202 26901100
cairo@universal-transport.com

Universal Transport Asset Ukraine TOV
M. Pymonenka Str. 13 building 1b, office 31
UA-04050 Kiew

Phone: 0049 221-36749815
Fax: 0049 221-36749815
kiew@universal-transport.com

Universal Transport Moskau
1st Magistralny Tupik, 5A
RUS-123290 Moskau

Phone: 007 495 109 0 117
moskau@universal-transport.com

Universal Transport Sankt-Petersburg OOO
Shvetsova Str. 41, of. 204
RUS-198095 Sankt-Petersburg

Phone: 007 812 292 4069
sanktpetersburg@universal-transport.com

UTM Universal Transport GmbH
An der Pohlitzer Mühle 1
DE-15890 Eisenhüttenstadt

Phone: 0049 3364 2850-90
Fax: 0049 3364 2850-922
berlin@universal-transport.com