Schliessen
Anspruchsvolle Schwertransporte erfordern Erfahrung, Flexibilität, Planung und eine Vielzahl ineinandergreifender Kompetenzen.

Dokonalost je naše vášeň

Zodpovědné provedení těžké dopravy vyžaduje zkušenosti, flexibilitu, plánování a řadu vzájemně propojených kompetencí.

Představte si,
že by byl Váš dopravní projekt
proveden naprosto hladce a spolehlivě.

Ani po půlstoletí stále ještě neumíme hory přenášet, ale náklady s délkou více než 50 metrů a o váze více než 100 tun, přepravujeme téměř denně.  Náš slogan: „…don’t worry, be heavy!" Vám zaručuje, že vše co se týká těžké dopravy, je u nás v dobrých rukou.

S více než 60 lety zkušeností je společnost Universal Transport jednou z předních společností v těžké logistice. Klíčem k našemu úspěchu je důsledná specializace ve stavebnictví, větrné energii, železnici, průmyslu a velkých vozidlech.

Chcete vědět, co mají projekty těžké logistiky
společného se složením symfonického orchestru ?

Perfekte Teilprozesse

Stejně jako je náročné složení symfonického orchestru, projekty těžké logistiky se skládají z velkého množství dokonale koordinovaných dílčích procesů.

Sorgfältige Planung für Ihre Transporte

Od konzultací a pečlivého plánování jako "kompozice" dále pak výběr "nástrojů" ve formě vhodné dopravní techniky…

Projektmanagement für die Transportdurchführung

…po dokonalé řízení projektu až ke skutečnému provedení přepravy. Jeden proces navazuje na další a na konci zní dokonalá melodie.

Menschen sind bei der Durchführung von Schwerlastprojekten entscheindende Erfolgsfaktoren

Stejně jako muzikanti v orchestru, jsou lidé během realizací náročných projektů klíčovými faktory k úspěchu.

Universal Transport - Ansicht Aussen
Transportplanung für Ihren Transportbedarf

Vyhráváme pro Vás – již více než 60 let

Universal Transport nabízí dopravní řešení pro těžkou logistiku. Od určení rozsahu služeb, vyřízení celního odbavení, demontáže a opětovného sestavení zařízení s nasazením odpovídajících typů vozidel k bezpečnému dopravení nákladu po všech dopravních trasách.

S jedním z největších vozových parků je Universal Transport Vaším spolehlivým partnerem pro velkokapacitní přepravu po celé Evropě. To zahrnuje stanovení rozsahu služeb, vyřízení celního odbavení, případné montáže a demontáže zařízení a v neposlední řadě přesnými přistaveními vozidel na vykládku po všech dopravních trasách.

Weltweite Standorte für Transporte